CV magazyniera

Przykładowe CV magazyniera

Przykładowe CV magazyniera

Dla wszystkich poszukujących pracy w magazynie przygotowaliśmy poradnik jak napisać CV Magazyniera. Na tej stronie znajdziesz praktyczne porady, które pomogą Ci znaleźć pracę na stanowisku magazyniera.

Na wstępie pragnę Cię uczulić aby unikać szablonowych fraz w trakcie pisania CV – takich jak pakowanie towarów. Dzięki temu artykułowi poznasz sposoby na urozmaicenie swojego CV oraz uszczegółowienie go tak byś mógł zdobyć pracę i wyróżnić się na tle swoich konkurentów. Pamiętaj, że jeśli wpiszesz to co każdy inny konkurent to twoje szanse na zdobycie pracy mogą znacząco zmaleć.

Gdy piszesz CV warto jest użyć profesjonalnego wzoru CV, który zapewni, że dokument będzie wyglądał profesjonalnie. Twój pracodawca zwróci uwagę na estetyczne CV, a ty tym samym zwiększysz swoje szanse na zdobycie nowej pracy. Zobacz koniecznie naszą atrakcyjną ofertę wzorów CV.

Obowiązki i Osiągnięcia w CV Magazyniera

Obowiązki w CV magazyniera to jeden z najważniejszych elementów w całym życiorysie. To w tej sekcji będziesz mógł najefektywniej sprzedać się i swoje umiejętności twojemu przyszłemu pracodawcy. Dlatego zastanów się nieco jakie umiejętności i obowiązki planujesz wpisać w swoim CV.

Gdy tworzysz swoje CV do pracy w Magazynie postaraj się napisać nieco więcej niż standardowe zwroty podawane często we wzorach CV magazynierów. Postaraj się aby opis wykonywanych obowiązków był nieco bardziej szczegółowy. Dzięki temu twój pracodawca zwróci większą uwagę na twój dokument a ty zwiększysz jego skuteczność.

Jak zawsze wszelkie obowiązki wpisz zawsze w pierwszej osobie (tak jakbyś rozmawiał z kolegą). Jest to trik, który stosują w swoim CV profesjonaliści.

Poniżej znajduje się lista najpopularniejszych obowiązków, które możesz wpisać do swojego CV. Pamiętaj, że pracodawcy bardzo często patrzą na uprawnienia dotyczące obsługi wózka widłowego:

 • Sprawdzałem zgodność dostarczonego towaru z zamówieniem
 • Kontrolowałem daty ważności produktów chemicznych i spożywczych
 • Odpowiadałem za potwierdzenia i dowody przyjęcia towarów
 • Utrzymywałem czystość i porządek w magazynie
 • Prowadziłem inwentaryzację
 • Obsługa wózka widłowego

Dobrym pomysłem jest także dodanie osiągnięć do swojego CV. Zastanów się czy wykonałeś coś szczególnie dobrze w swojej poprzedniej pracy czym mógłbyś się pochwalić.

Umiejętności w CV Magazyniera

Dobrym pomysłem jest umieszczenie kilku kluczowych umiejętności w CV na stanowisko Magazyniera. Jak wiesz praca w magazynie wymaga sporo siły i tężyzny fizycznej dlatego też warto opisać swoje predyspozycje fizyczne. Z pewnością dodatkowym atutem będzie także umiejętność i chęć do pracy zmianowej.

Najpopularniejsze umiejętności, które możesz wpisać do swojego życiorysu:

 • Uprawnienia do wózka widłowego
 • Praca zmianowa
 • sprawność fizyczna
 • Odporność na wysiłek
 • Obsługa pakietu Office (bądź innych pakietów magazynowych)
 • Umiejętność obsługi terminali magazynowych

Dodatkowo powinieneś przejrzeć ogłoszenie o pracę w poszukiwani dodatkowych pomysłów do wpisania w umiejętnościach.

Kursy i Wykształcenie w CV Magazynier

W swoim CV Magazynier nie musi podawać wielu szkół, wystarczy że opiszesz najbardziej aktualną szkołę którą ukończyłeś.

Dobrze jest natomiast podać dodatkowe kursy i szkolenia, szczególnie te które są pomocne w pracy na stanowisku magazyniera. Do takich kursów należą:

 • szkolenia z zakresu MS Office
 • Inne kursy związane z pracą w magazynie (logistyka, gospodarka magazynowa)
 • Kursy operatora maszyn (np. wózka widłowego)

Zainteresowania w CV

W każdym CV warto jest wpisać swoje zainteresowania. Pamiętaj jednak, że dobrze by było aby zainteresowania były nieco mniej szablonowe. Staraj unikać się bardzo ogólnych hobby takich jak „książki”, „film”, „podróże”.

Dobrym pomysłem jest wpisanie czegoś bardziej szczegółowego na przykład filmy fantastyczne czy Angielskie Dramaty albo Eksploracja Bieszczad.

Dodatkowo pamiętaj żeby nie przesadzić z ilością zainteresowań – 1 lub 2 na prawdę wystarczą.

BONUS – Podsumowanie Zawodowe w CV Magazyniera

Dodawanie podsumowania zawodowego na samym początku swojego CV to doskonały sposób, aby wyróżnić się z tłumu innych kandydatów.

Przykładowe podsumowanie zawodowe dla magazyniera może wyglądać następująco:

Jestem magazynierem z bogatym 5 letnim doświadczeniem. Większość swojego doświadczenia zdobyłem w magazynie Amazon Fullfilment w Niemczech. Lubię tą pracę gdyż jest bardzo aktywna i stawia przede mną wiele wyzwań. Pragnę pracować w swoim zawodzie w magazynie firmy samochodowej.

 Na koniec – pobierz CV magazyniera

Pobierz swoją kopię CV Magazyniera i stwórz swoje indywidualne CV w kilka minut! Dostępne są CV w formacie .DOC oraz .PDF

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *